Lammutamine

KKK

Millest sõltub hind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontakt

Lammutustööd

Lammutamine on meie kirg aastast 2000. Lustrum põhineb Eesti erakapitalil, kes pakub kvaliteetset lammutus. Firma põhitegevuseks on lammutus, -koristustööd ja mehhanismide rent. Omame ehituslitsentsi ja jäätmeluba ehitusjäätmete käitlemiseks.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele laias valikus teenuseid ja arvestada kliendi soovidega. Selleks omame kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid ning kasutame tööjõudu ja tehnikat parimas kombinatsioonis.

Renditavasse masinaparki kuuluvad minilaadurid Avant 320, väikelaadur CAT 232B (bobcat tüüpi), kopplaadur JCB 4CX, konkslaaduriga varustatud veoauto Mercedes. 27 tonnine roomikekskavaator HITACHI kopa ja haaratsiga, 8,5 tonnised väikeekskavaatorid Hitachi ja Doosan, 1,5 tonnine väikeekskavaator Hitachi Zaxis16 ning 5 tonnine väikeekskavaator Hitachi Zaxis50. Mehhanismid on varustatud lisaseadmetega ja juhid omavad head kogemust lammutustöödel.

Omame laialdast kogemust lammutustöödel. Oleme lammutanud kõrgeid hooneid, viinud läbi hoonete õhkimist, kivimaterjalide purustamist ja töid kõikvõimaliku tehnikaga.

Kontakt